O nas 2017-08-05T17:28:22+00:00

Witamy Cię Drogi Czytelniku!

Nazywamy się Joanna Stelmach i Tomasz Kurzydłowski – jesteśmy małżeństwem, z zawodu psychologami.
Tworzymy serwis PieknaMilosc.pl aby pomagać Ci w tworzeniu udanych związków oraz inspirować na ścieżce rozwoju osobistego.

Główny temat Pięknej Miłości to miłość i związki, ale nauczysz się tutaj, także tego, w jaki sposób obdarzać miłością siebie i budować pozytywną samoocenę. Dowiesz się jak radzić sobie z życiowymi doświadczeniami i odczuwać pełnię szczęścia. Pragniemy wspierać Cię w procesie stawania się dobrym partnerem, tworzącym harmonijne i trwałe związki z innymi ludźmi. Wierzymy, że zdobywanie takich umiejętności pomoże tworzyć lepszy świat – pełen miłości, spokoju i poszanowania innych.

Sami pogłębiamy naszą wiedzę i staramy się praktycznie ją stosować. Nieustannie uczymy się czegoś nowego o sobie, o związkach, o miłości :) Naszymi przewodnimi hasłami są „poznaj siebie” oraz „żyj godnie, tu i teraz”

Zapraszamy Cię do wzrastania w Miłości

Wszyscy jesteśmy do Niej stworzeni

Wszyscy na Nią zasługujemy!

 

Joanna i Tomasz w 2015 roku

 

Joanna Stelmach (ur. 1975r.) – psycholog, psychoterapeuta
Specjalizuję się w psychologii relacji międzyludzkich – pomagam parom i małżeństwom w przezwyciężaniu kryzysów, w jakich znalazły się ich związki, wspieram partnerów w rozwoju osobistym i doskonaleniu ich relacji. Udzielam także konsultacji i prowadzę na drodze wewnętrznych przemian osoby znajdujące się w trudnych sytuacjach życiowych, zalęknione, nieszczęśliwe, z niskim poczuciem własnej wartości. Prowadzę stacjonarne i internetowe warsztaty / treningi, m.in. komunikacji, asertywności, rozwiązywania konfliktów i samorozwoju. Ukończyłam psychologię na Uniwersytecie Wrocławskim oraz psychoterapię na Uniwersytecie SWPS w Katowicach. Pracuję w nurcie psychoterapii poznawczo-behawioralnej oraz terapii skoncentrowaną na rozwiązaniach.

Poza psychologią i psychoterapią szczególnie bliska jest mi duchowość,  joga i ekologia.
Więcej o mnie na www.JoannaStelmach.com

 

Tomasz Kurzydłowski (ur. 1972r.) – psycholog, coach
Moje zainteresowania koncentrują się na psychologii pozytywnej i motywacji, szczególnie na działaniach prowadzących do zmiany osobistej, tworzenia szczęśliwego życia i zdrowych związków. Specjalizuję się w terapii par i małżeństw. Zapraszam na konsultacje psychologiczne osoby poszukujące wsparcia a także na sesje coachingowe dla osób zainteresowanym własnym rozwojem. Poza tym prowadzę i organizuję nasze szkolenia stacjonarne i internetowe. Ukończyłem psychologię na Uniwersytecie Humanistycznospołecznym SWPS (specjalność: psychologia kliniczna, Wrocław) oraz Studia Zawodowe Coachingu (Wrocław).

Bliska jest mi filozofia jogi. Uwielbiam wędrówki po górach.
Więcej o mnie: www.PsychologJeleniaGora.pl

 

Naszą ofertę pomocy znajdziesz w menu: Warsztaty, Psycholog online

Jeszcze więcej refleksji, inne fotografie znajdziesz na Facebooku: