Już tylko 2 tygodnie i będę brał udział w wielkim wydarzeniu – seminarium z guru rozwoju osobistego – Tonym Robbinsem w Poznaniu!

Bardzo się cieszę. Jest to jedno z zadań jakie mam na swojej Liście Marzeń. Nie muszę lecieć do Londynu, Las Vegas, czy na Fidżi  aby wziąć udział w wydarzeniu :) Tony Robbins będzie w Polsce!

Bilety są dużo tańsze niż gdybym miał uczestniczyć w seminarium za granicą i odpadają wysokie ceny przelotu i zakwaterowania.

Po prostu okazja „sama” się pojawiła :)
I będzie tłumaczenie ;)

Anthony Robbins jest trenerem rozwoju osobistego znanym i cenionym na całym świecie. W Polsce, już dawno temu, ukazała się Jego bestsellerowa książka „Obudź w sobie olbrzyma”. Podróżuje po świecie i na swoje seminaria przyciąga tłumy ludzi! Działa w branży rozwoju osobistego bardzo długo a ciągle jest nr 1!

 

 

Dzisiaj przekazuję Ci dwie ważne informacje w związku z przybyciem Tonego Robbinsa:

1) Cena biletów wzrasta DZISIAJ o 22:00 o 500 zł. Trzeba się pospieszyć bo pod koniec akcji promocyjnej bilety sprzedają się jak świeże bułeczki :)

Kliknij link i zobacz co się będzie działo na Tonym Robbinsie i podejmij decyzję najlepszą dla siebie:
http://bit.ly/18nITju

 

2) Dzisiaj jest także WIELKI FINAŁOWY LIVE w ramach kampanii promocyjnej pobytu Tonego w Polsce. Wystąpią m.in. Paweł Jan Mróz, Mariusz Szuba. Kolejny raz przekażą mnóstwo wiedzy i pozytywnej energii. Warto oglądać!

Oto link do dzisiejszego LIVE (piątek, godz. 19:00):
http://bit.ly/18nIT3d

 

Serdecznie Cię pozdrawiam :)
Tomek

 

 

robbins-cytat