Strona PieknaMilosc.pl poświęcona jest miłości, związkom i rozwojowi osobistemu. Nie może tutaj zabraknąć tematów związanych z finansami. Napisałem już kilka artykułów na ten temat, odnaleźć je możesz poprzez kategorię "finanse"

Pieniądze umożliwiają nam korzystanie z użytecznych nam rzeczy i po prostu są niezbędne do życia w naszej cywilizacji. Pracując nad sobą, nad relacjami, prędzej czy później przychodzi czas na zajęcie się myślami, przekonaniami dotyczącymi pieniędzy. I teraz pytanie do Ciebie:

Czy Twoje przekonania wzmacniają Cię czy powstrzymują?

Czy umożliwiają realizację marzeń?

opis DVD:

 

Zaginiony Sekret Przyciągania Pieniędzy Joe Vitale

 

a tutaj są >>   książki Joe Vitale   < <<

 

 

 

Każdy z nas chce aby jego rodzina żyła dostatnio i nie musiała się martwić o przyszłość. Ja tak samo. Czasami muszę jednak się zmierzyć z własnymi ograniczeniami. Są one głównie natury psychicznej. To tam w głowie są jakieś blokady, które powstrzymują ekspansje na tym polu, np.

Pieniądze zarabia się ciężką pracą

Najbezpieczniejszą jest praca na etacie

Pracuje się tylko dla pieniędzy

Pieniądze szczęścia nie dają!

 

Masz takie lub podobne przekonania?

A to są bzdury! Przecież:

Praca może być przyjemnością!

Praca na etacie już nie jest teraz ciepłą i pewną posadką

Pracuje się aby realizować swoje potrzeby i cele

Same pieniądze szczęścia może i nie przynoszą ale ich wydawanie owszem!!!

 

Pieniądze są jednym z elementów umożliwiających zaspokajanie niektórych potrzeb, np. dom, jedzenie, ubranie się i osiąganie niektórych celów – wypoczynek w wymarzonym miejscu, inwestycje w siebie – dokształcanie, rozwój osobisty.

 

Ja i Joanna zarządzania energią własną, czasem i pieniędzmi uczymy się od kilku osób. Dzisiaj chcę Ci powiedzieć o Joe Vitale. Joe był kiedyś bezrobotnym, bankrutem, ale podniósł się i jest teraz niezwykle popularnym trenerem rozwoju osobistego. Napisał mnóstwo książek, wiele z nich jest światowymi bestsellerami, czyta się je jednym tchem, np. "Klucz do sekretu", "Prawa przyciągania", "Zero ograniczeń", "Oczekuj cudów". Poza tym wystąpił też w znanym filmie "Sekret".

W 2010 Joe Vitale przyjechał do Polski, gdzie poprowadził seminarium o inteligencji finansowej – "Zaginiony Sekret przyciągania pieniędzy". Zostało ono nagrane na DVD.

My korzystamy z Jego wiedzy cały czas podczas prowadzenia naszej działalności i realizujemy swoje marzenia! Po prostu jego przekaz trafia do nas. Korzystamy na tym my, nasi bliscy, ale także osoby które nas nie znają, a także Ty – jako Czytelnik PieknaMilosc.pl.

 

Jeśli chcesz zmienić swoje podejście do pieniędzy i otworzyć się na ich przypływ, to polecam Ci ten komplet DVD i książki Joe Vitale.
Zrób sobie wspaniały prezent!

 

Pozdrawiam Cię serdecznie!
Tomasz Kurzydłowski

 

 

zobacz opis DVD:

 

 

Zaginiony Sekret Przyciągania Pieniędzy Joe Vitale

 

oraz

>>>   książki Joe Vitale   < <<