Louise L. Hay (ur.1926) jest autorką poradników o pozytywnym myśleniu i prawie przyciągania. Jej pierwsza książka, wydana w 1984 roku, pt. „Możesz uzdrowić swoje życie” jest po dzień dzisiejszy na liście bestsellerów (35 milionów egzemplarzy w 30 językach; dane z 2008 roku kiedy to piszę). Zamieszczam piękny i inspirujący fragment z tego dzieła, wraz z życzeniem aby zawsze towarzyszył Ci spokój wewnętrzny i poczucie wszechobecnej Miłości. Jest to mój ulubiony dekret – afirmacja od Louise L. Hay, który często czytam i za każdym razem przepełnia mnie miłością, ufnością i spokojem. Pod nim zamieściłem linki do Jej książek.

Serdecznie pozdrawiam,
Tomasz

aktualizacja 23.01.2019:
Po prostu uwielbiam tę afirmację Louisy L. Hay. Towarzyszyła mi przez długi czas wątpliwości, kryzysów, zmagań ze sobą. Podnosiła psychicznie każdego poranka. I może jest “lukrowana”, “nierealistyczna”, “idealistyczna do bólu”  ale ja ją taką własnie lubię i cenię! 🌞
Nie muszę odbierać jej dosłownie, że świat jest taki, jak w tej afirmacji, lub że tak musi być  To jest moja INTENCJA – czyli idę w tym kierunku, zmierzam, staram się. Ku Miłości  i bez napinania 🚶‍♂️A po drodze spotykam się ze sobą samym, z ludźmi, z Tobą, z sytuacjami zewnętrznymi, które przecież także tworzą rzeczywistość. Ale wciąż mam kierunek – wizję, którą staram się realizować idąc przez życie 

 

Louise L. Hay - afirmacje

 

“W bezkresie życia, w którym jestem, wszystko jest doskonałe, całkowite i pełne.
Żyję w zgodzie i harmonii z każdym, kogo znam.

Głęboko w moim wnętrzu jest nieskończone źródło miłości. Pozwalam teraz wypłynąć tej miłości na powierzchnię. Wypełnia ona moje serce, moje ciało, mój umysł i świadomość, całą moją istotę. Promieniuje ze mnie we wszystkich kierunkach i powraca do mnie pomnożona.

Im więcej miłości daję, tym więcej mam jej do dania. Jej zasoby są nieograniczone. Życie miłością sprawia, że czuję się dobrze; jest wyrazem mojej wewnętrznej radości.

Kocham siebie i dlatego troszczę się o swoje ciało. Z miłością odżywiam je wartościowym pokarmem i napojami. Pielęgnuję je i ubieram, a ono odpowiada mi tryskającym zdrowiem i energią.

Kocham siebie, dlatego zapewniam sobie wygodny dom, który spełnia moje wymagania i w którym przyjemnie jest być. Przepełniam pokoje wibracją miłości, by każdy, kto wchodzi, łącznie ze mną, czuł tę miłość i mógł się nią żywić.

Kocham siebie, dlatego wykonuję pracę, która sprawia mi radość i pozwala na wykorzystanie moich talentów i zdolności twórczych; pracuję z ludźmi i dla ludzi, których kocham i którzy mnie kochają, i zarabiam wystarczająco dobrze.

Kocham siebie, więc zachowuję się przyjaźnie wobec wszystkich ludzi, ponieważ wiem, iż to, co daję, wraca do mnie zwielokrotnione. Do mojego świata przyciągam tylko kochających ludzi, bo oni są odbiciem mnie samego.

Kocham siebie, dlatego wybaczam, całkowicie uwalniam się od przeszłości oraz wszystkich minionych doświadczeń i jestem wolny.

Kocham siebie, więc żyję całkowicie teraźniejszością, doświadczając każdej chwili jako dobrej.
Wiem, że moja przyszłość jest jasna, radosna i bezpieczna, ponieważ jestem ukochanym dzieckiem Wszechświata, Wszechświat zaś z miłością troszczy się o mnie, teraz i zawsze.

Wszystko jest dobre w moim świecie.”

 

 

Bestseller - Możesz uzdrowić swoje życie - Louise L. Hay

ZAMÓW KSIĄŻKI  Louisy L. Hay:

Możesz uzdrowić swoje życie