Balsam dla Duszy – Jack Canfield, Mark V. Hansen

Chcemy polecić Ci serię książek „Balsam dla duszy”. Jak piszą autorzy, są to „opowieści otwierające serca i rozgrzewające ducha”. I tak jest istotnie!

My, przytulając się, czytamy przed snem jedną historyjkę a potem rozmawiamy o niej, o naszych przemyśleniach. Jest to wspaniała okazja do zbliżenia się, wyciszenia emocji, oczyszczenia się i wzmacniania więzi. Czytając te krótkie historyjki nie raz zdarza się nam uronić łezkę… 

Wiele z tych pomysłów możesz wykorzystać do rozwijania siebie i relacji z innymi. Na przykład spodobało nam się takie hasło w jednym z opowiadań, które można wykorzystać przy okazji 
– Nie irytuj, lepiej przytul!
Słodkie, prawda?
Może sam spróbujesz czy działa? :)

Jeszcze jeden przykład zachowania, wzięty z któregoś z „Balsamów”, który sami przejęliśmy.
Kilka razy, w ciągu dnia, przy różnych okazjach, np. idąc gdzieś razem, zasypiając, ktoś z nas uściśnie dwa razy dłoń partnera – to oznacza „Kocham Cię”, a partner odwzajemnia trzy razy ściskając – co oznacza „Ja Cię też kocham”.
Wtedy jest po prostu cudownie! :)

 

Balsam dla Duszy

Balsam dla Duszy - opowiadania krzepiące serce

"Balsam dla duszy" to seria bestsellerów w wielu krajach. Powstają kolejne części i w tej chwili na polskim rynku jest ich kilkadziesiąt. Są kolejne części „Balsamu dla duszy”, oraz „Balsamy” przeznaczone dla konkretnego odbiorcy, np. dla duszy nastolatka, samotnego rodzica, do czytania z dzieckiem, dla duszy babci, dla duszy rodziców, samotnej, zakochanej itd.

Książka, o której tutaj piszemy, powstała jako pierwsza. Oto rozdziały (każdy rozdział zawiera kilka historii):
1. Miłość
2. Pokochać siebie
3. Rodzicielstwo
4. Nauka
5. Twoje marzenia
6. Pokonywanie przeszkód
7. Mądrość
 

Polecamy z całego serca!
Możesz zrobić prezent sobie i bliskim!

„Balsam dla Duszy” to kopalnia inspiracji,
dzięki którym możesz rozsiewać miłość!

 

Zobacz, które "Balsamy" są aktualnie w księgarni internetowej:

Balsam dla Duszy

 

About the Author:

Psycholog i coach. Od nastolatka interesuje się metodami doskonalenia umysłu, samorozwojem i duchowością. Żyje z pasją robiąc to, co lubi - prowadzi szkolenia z zakresu rozwoju osobistego, ćwiczy jogę i wędruje po górach. W szczęśliwym małżeństwie z Joanną Stelmach :)

1
Dodaj komentarz

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
A-nowi Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

A-nowi
Gość
A-nowi

Dziekuję że jesteście,To  Wasz portal jest BALSAMEM DLA DUSZY. Wszystko co w nim zawarte tak bardzo uświadamia mnie w przekonaniu jak wazna jest praca nad sobą, nad związkiem, jego pielęgnacją, poznaniem siebie, swoich potrzeb. Ciało pielęgnujemy balsamami, kosmetykami, a o duszy, o sobie, często zapominamy… "Nie irytuj, lepiej przytul" Świetne, bezcenne, i działa ! codzienne drobne sprzeczki, zamiast robic problem z niczego wystarczy : "Nie irytuj, lepiej przytul",  ja dodaje jeszcze:  " i tak Cię KOCHAM'  i wtedy nastepuje rozładowanie emocji, przytulenie i śmiech, nie marnujmy energii na zbędne demonstracje sił ( albo swoich słabosci ) dajmy sobie więcej czułości,… Czytaj więcej »