Do tej pory przyciągałam do siebie osoby niezdolne okazać miłość


Nasi Czytelnicy zainteresowani warsztatem „Zakochaj Się – przyciągnij wymarzonego partnera” napisali do nas wiele e-maili opisujących ich borykanie się z parterami, lub ze sobą samym. Pisaliście, co chcielibyście znaleźć na warsztacie. Większość propozycji włączyliśmy.

„Droga Asiu i Tomku! :)
Mam pytanie odnośnie przyciągnięcia wymarzonego partnera i odnośnie przyciągania do siebie pewnych typów mężczyzn w ogóle:
– co mogę zrobić, jeśli do tej pory przyciągałam do siebie egoistów, osoby niezdolne okazać miłość, zaborczych, a przede wszystkim zakompleksionych, manipulujących mną.

Poczyniłam kroki, by pokochać siebie, cenić, szanować, ale boję się, że jeszcze kiedyś to wróci, ten wzorzec, i znów przyciągnę kogoś nieodpowiedniego dla mnie, kto mnie będzie krzywdził, że odezwie się we mnie ten masochizm. Można by to było nazwać, że lubię mężczyzn „ciekawych”. Że lubię przeżywać skrajne emocje, kogoś ratować, być dla niego ratunkiem, zmieniać… dlatego przyciągałam takich odmieńców, outsiderów itp.
Jak wytłumaczyć, skąd to się bierze, i jak zmienić ten nawyk, by przyciągnąć to, co jest dla mnie dobre – mężczyznę ciekawego, ale pozytywnie, np. uduchowionego, artystycznego, ale też praktycznego, o dobrym sercu, spokojnego wyrozumiałego, okazującego uczucia, bratnią
duszę, która będzie sobą i mi na to też pozwoli, bez pozorów, manipulacji. I bym doceniła tą dobroć, nie szukała niszczących mnie wrażeń. Mam nadzieję, że przybliżyłam mniej więcej temat. :)

Dzięki Wam odnajduję dobry kierunek. Małgosia”

Na naszym warsztacie szczegółowo tłumaczymy, skąd biorą się takie skłonności do pewnych typów.
Prowadzimy też, krok po kroku, od zrozumienia siebie, przez uzdrowienie we własnej świadomości tego, co wciąż boli i nie pozwala zaufać nowej miłości, do zmiany szkodliwych wzorców i przyciągnięcia takiego mężczyzny, jakiego naprawdę chcesz!

Gorąco zapraszamy na nasz warsztat! J
Joanna i Tomasz

PS. Więcej informacji na:
Pokochaj.psyche24.pl

.

By |2017-01-05T09:24:42+00:0030.11.2010|Categories: poznanie partnera|0 komentarzy

About the Author:

Psycholog i terapeuta par. Od nastolatka interesuje się metodami doskonalenia umysłu, samorozwojem i duchowością. Żyje z pasją robiąc to, co lubi - prowadzi szkolenia z zakresu rozwoju osobistego, ćwiczy jogę i wędruje po górach. W szczęśliwym małżeństwie z Joanną Stelmach :)
avatar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.