Dobre książki na prezenty!

Wybraliśmy kilka wartościowych według nas książek. Kryterium było takie, aby mógł je przeczytać każdy zainteresowany tematem samorozwoju. Od nastolatka po seniora (poza „Psychologicznymi portertami człowieka”).
Wybraliśmy naprawdę „perełki”. Polecamy je gorąco!

My sami korzystamy z księgarni internetowej, gdzie mają ceny naprawdę tanie a poza tym sprawnie realizują zamówienia!
I uwaga –  mają naprawdę tanią wysyłkę kurierem!
Więc warto zrobić sobie, lub komuś prezent. Tym bardziej, że zbliżają się Święta :)

Oto nasze propozycje. A jak Cię coś zainteresuje to KLIKNIJ NA TYTUŁ – przeniesiesz się do ksiegarni, poczytasz opis wydawcy i złozysz zamówienie:

SEKRET Rhonda Byrne     <<<< kliknij :)
Bestseller światowy
Książka ta jest wezwaniem do szczęśliwego, spełnionego życia, zgodnego z własnym wyborem. Ukazuje człowieka jako wspaniałą, twórczą istotę, która ma nieograniczone możliwości rozwoju.
Mówi o wpływie myśli i uczuć na człowieka i różne obszary jego życia. Zachęca do pielęgnacji pozytywnego nastawienia, jako elementu niezbędnego do otrzymywania upragnionych rzeczy i osiągania wymarzonych celów.
Uczy, jak świadomie tworzyć rzeczywistość – jak osiągać sukcesy materialne, zawodowe, w dziedzinie relacji międzyludzkich. Wyjaśnia także, jak wpływać umysłem na ciało, aby było zdrowe lub szybko, w prawdziwie cudowny sposób, dochodziło do zdrowia po chorobie.
Bardzo przekonująco działa na czytelnika udział wielu znanych autorów występujących w tej książce (m.in. Vitale, Walsch, Canfield). Cała rzesza sławnych ludzi nie tylko przedstawia zasady, na jakich opiera się Sekret, ale też opowiada autentyczne historie ze swojego życia, w których ów Sekret zastosowali z pełnym sukcesem. Wielu z tych autorów zawodowo zajmuje się nauczaniem Sekretu; prowadzą ludzi na drodze samorozwoju.

SEKRET. POTĘGA MŁODOŚCI Paul Harrington
Namnożyło się serii książek wykorzystujących słowo „sekret”, ale ta pozycja jest wydana w tym samym nurcie co „Sekret” Rhondy Byrne, tzn. z tym samym znakiem graficznym pieczęci i napisem (zastrzeżony znak towarowy). Na razie są tylko trzy takie książki. W Polsce ukazały się tylko dwie – te, które przedstawiamy.
Więc mamy gwarancję, że jest to produkt najwyższej jakości!
Dla fanów „Sekretu” literatura obowiązkowa :)

KLUCZ DO SEKRETU. PRZYCIĄGNIJ DO SIEBIE WSZYSTKO, CZEGO PRAGNIESZ Joe Vitale
Wspomniałem o książkach próbujących podpiąć się do sukcesu „Sekretu” Rhondy Byrne. Jest ich naprawdę wiele. Wykorzystują kolorystykę okładki oryginalnego „Sekretu”, imitują pieczęć itp.
ALE
jest wśród nich jedna książka, napisana przez Joe Vitale (jest on współtwórcą „Sekretu” i autorem kilkunastu książek), która jest świetnym rozwinięciem i uzupełnieniem Prawa Przyciągania.
Vitale wyjaśnia dlaczego nie zawsze działa Prawo Przyciągania i co warto zrobić, by dobro wszechświata płynęło do nas bez żadnych przeszkód. Czyli jak przygotować grunt aby Sekret zadziałał!
Proponuje szereg metod, które pozwalają oczyścic umysł z ograniczających przekonań i negatywnych uczuć – dzięki czemu możemy w pełni otworzyć się na miłość, dobrobyt i szczęście.

CHATA William P. Young
Bestseller!
Piękna, wzruszająca powieść. O człowieku, który ma wielki żal do Boga, nie chce o nim nawet słyszeć. Aż pewnego razu otrzymuje dziwny list…
Książka jest wartościowym uzupełnieniem ”Rozmów z Bogiem” Neala Donalda Walscha.
fragment opisu:
„Chata” to piękna historia o tym, jak Bóg przychodzi do nas w naszych smutkach, do nas uwięzionych we własnych rozczarowaniach, zdradzonych przez własne wyobrażenia. Nigdy nie zostawia nas tam, gdzie nas znajduje, jeśli się przy tym nie upieramy. Będziecie chcieli, żeby wszyscy przeczytali tę książkę!

MIŁOŚĆ. O SZTUCE UKAZYWANIA UCZUĆ Leo F. Buscaglia
Wybitny wykładowca, autor wielu bestsellerów, w przepiękny sposób naucza o miłości:
„Jeżeli chcemy się uczyć miłości, to musimy zapoczątkować proces odkrywania, czym ona jest, jakie cechy ma osoba pełna miłości i jak te cechy rozwijać. Każdy człowiek ma potencjał miłości. Jednakże potencjału nie da się realizować bez wysiłku. Nie jest to jednak mordęga. Miłości najlepiej uczyć się w zachwyceniu, w radości, pokoju i pełni życia.”
Wybitne dzieło. Polecamy!

PSYCHOLOGICZNE PORTRETY CZŁOWIEKA. Anna Brzezińska (red.)
Jest to wyjątkowa książka. Zawiera ogromną wiedzę o rozwoju człowieka od wieku niemowlęcego do późnej dorosłości. Mimo, że to książka akademicka, to jest napisana w zwykłym języku i jest zredagowana w przejrzysty sposób. Każda faza rozwojowa opisuje jak rozpoznać potencjał i jakie są czynnki ryzyka.
Np. wiek szkolny: Jak rozpoznać potencjał dziecka? Jak rozpoznać ryzyko i jak pomagać?
Polecam szczególnie rodzicom! Ale każdy zainteresowany wiedzą o rozwoju na niej wiele skorzysta.

I jeszcze coś na deser :)

BOGATY OJCIEC, BIEDNY OJCIEC Rober Kiyosaki
Edukacja finansowa. Co my, zwykli użytkownicy pieniądza o nim wiemy? Żyjemy od wypłaty do wypłaty i jest OK. No, prawie OK. Chcielibyśmy umiejętnie gospodarować naszymi zasobami i ewentualnie je pomnażać. O tym jest ten bestseller. Na stronie księgarni widnieje recenzja tej książki zamieszczona przez czytelnika:
„Ta książka odmieniła moje życie. Powinna się stać podręcznikiem do nauczania w szkole podstawowej. Ale należy pamiętać, że nigdy nie jest za późno, żeby zacząć myśleć jak bogaci ludzie :)

GRA CASHFLOW 101 PL Roberta Kiyosaki
Kiyoskai jest autorem książek, które czyta się jednym tchem. Stworzył także pasjonującą grę strategiczną, przy której ludzie godzinami potrafią siedzieć. Jest to gra planszowa i uczy inwestowania, dzięki czemu „pieniądze pracują dla Ciebie a nie Ty dla pieniędzy”.

GDY WSZYSTKO SIĘ ZMIENIA, ZMIEŃ WSZYSTKO. DROGA SPOKOJU PRZEZ CZAS ZAMĘTU. Neale Donald Walsch
Najnowsza książka autora bestsellerowej serii „Rozmowy z Bogiem”. Jego książki tłumaczone są na całym świecie i sprzedają się jak świeże bułeczki.
Walsch pisze, że Twoje życie nie przestanie się zmieniać.Natomiast możesz zmienić podejście do zmian i sposób w jaki one Ciebie przemieniają. Jeśli stoisz przed wyzwaniem, coś się sypie u Ciebie, potrzebujesz dokonać zmiany, albo ona sama przyszła i Twoje dotychczasowe życie chwieje się – to weź tę książkę a nie oderwiesz się od niej, aż nie skończysz czytać! Gorąco polecam!

To tyle na dzisiaj. Wystarczy kliknąć w nazwy książek (gry) i znajdziesz się w dobrej ksiągarni internetowej. Tam możesz więcej poczytać o tych produktach a także poszukać sobie innych.

Napisz w komentarzu czy mamy jeszcze pisać o dobrych książkach?

Pozdrawiamy
Joanna & Tomasz

By |2017-01-05T09:28:27+00:0001.12.2010|Categories: książki i filmy|8 komentarzy

About the Author:

Psycholog i terapeuta par. Od nastolatka interesuje się metodami doskonalenia umysłu, samorozwojem i duchowością. Żyje z pasją robiąc to, co lubi - prowadzi szkolenia z zakresu rozwoju osobistego, ćwiczy jogę i wędruje po górach. W szczęśliwym małżeństwie z Joanną Stelmach :)
avatar
7 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
Joanna StelmachKasiaPatrycjaTomasz KurzydłowskiAnonymous Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Anonymous
Gość
Anonymous

Chcę zapytac, jak zamawiać te książki?

Tomasz Kurzydłowski
Gość
Tomasz Kurzydłowski

Kliknij w tytuł i przeniesiesz się do księgarni

Tomasz Kurzydłowski
Gość
Tomasz Kurzydłowski

Ojejku, ale się porobiło! :)
Jest tylu chętnych na bezpłatną dostawę, że aż padł system zamówień księgarni!

Dam znać jak się odetka i będzie można zamówić książki. Obiecują, że się zrehabilitują i przedłużą wybór opcji z darmową wysyłką :)))

Serdeczności
Tomek

Tomasz Kurzydłowski
Gość
Tomasz Kurzydłowski

Już można zamawiać!!!

Anonymous
Gość
Anonymous

Świetny pomysł!!!
Mariola :)

Patrycja
Gość
Patrycja

Doskonały pomysł. Proszę o jeszcze. :)

Kasia
Gość
Kasia

Weszłam właśnie na stronę , by zobaczyć czy polecają Państwo jakieś książki psychologiczne i znalazłam dużo propozycji , z czego chętnie skorzystam :-)

Joanna Stelmach
Admin

Witaj Kasiu, na Pięknej Miłości jest kategoria książki i filmy, w której polecamy dobrą lekturę:

http://www.pieknamilosc.pl/Temat/ksiazki-i-filmy/