Gdy wszystko się zmienia, zmień wszystko – Neale Donald Walsch

 

 

Dzisiaj Dzień Kobiet i wszystkim Paniom życzymy szczęśliwego życia!

Drogie Panie (i Panowie, ponieważ także skorzystacie) sprawcie sobie upominek w postaci najnowszej książki Neale Donalda Walscha. Jest on autorem bestsellerowej serii "Rozmowy z Bogiem" (3 tomy).

 

Jego nowa książka pt.: "Gdy wszystko się zmienia, zmień wszystko. Droga spokoju przez czas zamętu", będzie dla Ciebie świetną lekturą, gdybyś uznała, że chcesz jeszcze trochę popracować nad sobą i zmobilizować się do zmian w swoim życiu.

 

Opisuje proces przekształcenia istniejącego stanu rzeczy i jest taką "instrukcją obsługi" na jego drodze.

 
N.D. Walsch pisze, że Twoje życie nigdy nie przestanie się zmieniać. Natomiast możesz zmienić podejście do zmian i sposób w jaki one Ciebie przemieniają.
Jeśli stoisz przed wyzwaniem, coś się psuje u Ciebie, potrzebujesz dokonać zmiany, albo ona sama przyszła i Twoje dotychczasowe życie chwieje się – to weź tę książkę a nie oderwiesz się od niej, aż nie skończysz czytać!
 
 
 
 
Koniec z lękiem o przyszłość związku, niepewnością co do uczuć partnera i swoich, unikaniem zmian. Koniec! Zacznij KREOWAĆ zmiany!
Joanna & Tomasz
 
PS. Książkę możesz zamówić w taniej księgarni internetowej:

 

By |2016-10-15T18:45:53+00:0008.03.2011|Categories: książki i filmy|1 komentarz

About the Author:

Psycholog i terapeuta par. Od nastolatka interesuje się metodami doskonalenia umysłu, samorozwojem i duchowością. Żyje z pasją robiąc to, co lubi - prowadzi szkolenia z zakresu rozwoju osobistego, ćwiczy jogę i wędruje po górach. W szczęśliwym małżeństwie z Joanną Stelmach :)
avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
1 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Bogusław Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bogusław
Gość
Bogusław

My sami kreujemy własną rzeczywistość, którą tworzą nasze myśli.