Gdy wszystko się zmienia, zmień wszystko – Neale Donald Walsch

 

 

Dzisiaj Dzień Kobiet i wszystkim Paniom życzymy szczęśliwego życia!

Drogie Panie (i Panowie, ponieważ także skorzystacie) sprawcie sobie upominek w postaci najnowszej książki Neale Donalda Walscha. Jest on autorem bestsellerowej serii "Rozmowy z Bogiem" (3 tomy).

 

Jego nowa książka pt.: "Gdy wszystko się zmienia, zmień wszystko. Droga spokoju przez czas zamętu", będzie dla Ciebie świetną lekturą, gdybyś uznała, że chcesz jeszcze trochę popracować nad sobą i zmobilizować się do zmian w swoim życiu.

 

Opisuje proces przekształcenia istniejącego stanu rzeczy i jest taką "instrukcją obsługi" na jego drodze.

 
N.D. Walsch pisze, że Twoje życie nigdy nie przestanie się zmieniać. Natomiast możesz zmienić podejście do zmian i sposób w jaki one Ciebie przemieniają.
Jeśli stoisz przed wyzwaniem, coś się psuje u Ciebie, potrzebujesz dokonać zmiany, albo ona sama przyszła i Twoje dotychczasowe życie chwieje się – to weź tę książkę a nie oderwiesz się od niej, aż nie skończysz czytać!
 
 
 
 
Koniec z lękiem o przyszłość związku, niepewnością co do uczuć partnera i swoich, unikaniem zmian. Koniec! Zacznij KREOWAĆ zmiany!
Joanna & Tomasz
 
PS. Książkę możesz zamówić w taniej księgarni internetowej:

 

By |2016-10-15T18:45:53+00:0008.03.2011|Categories: książki i filmy|0 komentarzy

About the Author:

Psycholog i coach. Od nastolatka interesuje się metodami doskonalenia umysłu, samorozwojem i duchowością. Żyje z pasją robiąc to, co lubi - prowadzi szkolenia z zakresu rozwoju osobistego, ćwiczy jogę i wędruje po górach. W szczęśliwym małżeństwie z Joanną Stelmach :)
avatar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.