Jak będzie wyglądało Twoje życie, kiedy już zbudujesz pozytywną samoocenę?

Prosimy, opisz poniżej w komentarzu:

Jak będzie wyglądało Twoje życie,
kiedy już zbudujesz pozytywną samoocenę?

 Daj się ponieść swojej wizji i opisz ją jak najbardziej szczegółowo!!!

Co będziesz czuć, jak wyglądać, jak się zachowywać, z kim będziesz? – kolory, smaki, uczucia, dźwięki – Twoja PEŁNA WIZJA!
Opisz to wszystko , co miałoby się znaleźć w Twoim NOWYM ŻYCIU!
W nowym, szczęśliwym życiu!

(tak napradę, to jest ćwiczenie dla Ciebie – odkryj swoją wizję!) :)

By | 2014-04-12T16:17:39+00:00 20.01.2012|Categories: poczucie własnej wartości|Tags: |13 komentarzy

About the Author:

Psycholog i coach. Od nastolatka interesuje się metodami doskonalenia umysłu, samorozwojem i duchowością. Żyje z pasją robiąc to, co lubi - prowadzi szkolenia z zakresu rozwoju osobistego, ćwiczy jogę i wędruje po górach. W szczęśliwym małżeństwie z Joanną Stelmach :)

13
Dodaj komentarz

avatar
8 Comment threads
5 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
9 Comment authors
ElaGosiameduza0777Tomasz KurzydłowskiJoanna Stelmach Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

A-nowi
Gość
A-nowi

Mogę powiedzieć po refleksji nad sobą i zmianie swojego życia na przełomie kilku lat, że to życie w pełni świadome, swobodne, pełne odwagi, nie uzależnione od czyichś ocen mojej osoby, moich działań, bo sama znam ich wartośc, jeśli popełnie błąd to tylko z korzystną dla mnie konsekwencją, nigdy nie żałuję tego co się stało. Pierwszym najtrudniejszym krokiem było właśnie określenie: wierzę w siebie i swoją wartość, chcę ją poznać i rozwijać! Potem był rozwód, praca z Joasią i stawienie czoła swoim lękom. Teraz mimo że codzienność ( trudy życia) bywa trudna, to jestem szczęsliwa bo żyję tak jak chcę, uwierzyłam… Czytaj więcej »

Joanna Stelmach
Admin

A-nowi!

Czadowe w Twojej wypowiedzi jest to, że to już nie jest WIZJA.
To Twoja RZECZYWISTOŚĆ!
Twoja praca nad sobą przyniosła wspaniałe owoce.
Gratulacje!!!

M
Gość
M

Ze stabilną,wiecznie trwałą pozytywną samooceną moje relacje i związki będą przeważnie radosne, nacechowane w większości bezinteresowną miłością i wolnością:) I ja będę w tym szczęśliwa. Z obfitości,którą mam(i której poczucie mam zamiar ustabilizować-tym też dla mnie jest pww) będę obdarowywać w wolności i niczego mi nie ubędzie. Szybciej bedę pozwalać odchodzić emocjom,krócej przeżywać te negatywne.

Joanna Stelmach
Admin

M,

to piękna wizja!
Zamień w niej czas przyszły na teraźniejszy – i masz dekret afirmacyjny do częstego czytania :-)

Izabela
Gość
Izabela

Witam serdecznie.
Głęboka świadomość siebie i swoich mocnych i słabych stron pozwoli żyć tak jak chcę a nie jak chcą tego inni, na co dzień zawodowo pomagam innym i robę to skutecznie teraz chcę pomóc sobie , w ostanim czasie w moim życiu jest wiele burz które spwodowały ,że zachwaiało się moje własne poczucie wartości chcę aby wreszcie wyszło słońce :) Pozdrawiam serdecznie

Joanna Stelmach
Admin

Izabelo,

to bardzo ważne, by dbać o siebie, kiedy na co dzień pomaga się innym!
Buduj stabilne pww, nabieraj odwagi, by żyć w zgodzie ze sobą.

Życzę Ci wspaniałej słonecznej pogody w Twoim życiu! :-)
 

maria
Gość
maria

 Tomku , mam nadzieje , nieeee,  raczej jestem pewna , ze bedzie przyjemniejsze , radośniejsze poprostu szczęśliwsze.Wiem , wiem  warto podjąć trud 

meduza0777
Gość
meduza0777

Jak ja zazdroszczę osobom, które już uporały się z takimi problemami…. Witam! Mam 22 lata i od pewnego czasu szukam pracy. W tamtym roku pracowałam w kanajpie, z której po miesiącu mnie zwolnili – byłam pierwszą osobą, która odpadla z ekipy osób nowozatrudnionych. Nie ukrywam, że bardzo mnie to przybiło. Tamtą pracę znalazl mi ktoś znajomy, sama mam ogromny problem ze znalezieniem pracy. Mam bardzo niskie poczucie własnej wartości i czuję, że do niczego się nie nadaję. Najchętniej zamknęłabym się w moim pokoju i schowała się tam przed ludźmi. Mam problem z nieśmiałością, dosłownie nie potrafię panować nad sobą, kiedy… Czytaj więcej »

Joanna Stelmach
Admin

Meduzo!

Masz rację – najpierw trzeba sobie pomóć!
Nigdy nie trać nadziei na zmianę na lepsze! Można zmienić się w ogromnym stopniu, uwolnić się od wielu szkodliwych nawyków, niekonstruktywnych myśli i zachowań.

Póki nie masz pracy – zwróć się do Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej lub Ośrodka Interwencji Kryzysowej w Twoim mieście – wyjaśnij, że szukasz profesjonalnej pomocy, poproś, aby Cię pokierowali, gdzie ją możesz uzyskać! 
Nie zwlekaj z tym! Zacznij działać w kierunku poprawy sytuacji, która Ci nie służy!

Powodzenia!!!

 

Gosia
Gość
Gosia

jestem szczęśliwa. co to znaczy? Mam dobrą pracę. Udany związek ,w którym jestem kochana , szanowana .jestem dla niego ważna. W głębi siebie jestem spokojna, w pełnej harmonii. Znam swoje potrzeby i wiem jak je realizować.Codziennie się usmiecham, rozkoszuję się każdą chwilą, jestem.Czuję swoje ciało, podobam się sobie i akceptuję się. Swiat ma tyle barw. Widzę zmieniające się pory roku i kązda ma swój urok. Kocham swoje dzieci , a one lubią przebywać ze mną. Mam sprawdzonych przyjaciół, wspónie spędzamy czas, wyjeżdżam w ciekawe miejsca. Jestem taka spokojna.liczy się chwila obecna , bo tylko ona jest i ja jestem w… Czytaj więcej »

Ela
Gość
Ela

Moja wizja szczęśliwego życia:
Kocham siebie i czuję, że jestem kochana.
Wierzę, że cokolwiek się wydarzy jest to zgodne z boskim porządkiem.
Wierzę w swoją mądrość, mam do siebie zaufanie.
Lubię świat i ludzi.
Wierzę, że świat mi sprzyja.
Żyję teraźniejszością.
Mam poczucie bezpieczeństwa i odczuwam spokój w każdej komórce swego ciała.

Joanna Stelmach
Admin

Gosiu i Elu, piękne są Wasze wizje!
To bardzo ważne, aby o nich stale pamiętać! Każdego dnia je czytać, wyobrażać, upajać się nimi, dziękować za ich spełnienie. Pomagają nam one wtedy podejmować decyzje i działać w sposób, który kieruje nas ku ich realizacji!
POWODZENIA WAM ŻYCZĘ! :-)