Jak odkryć swój Wzorzec Miłości i Związków?

Na wideo podajemy przykłady problemów, jakie mają nasi Czytelnicy w sferze miłości i przekazujemy wskazówki jak można odkryć swój Wzorzec Miłości i Związków. Wzorzec jest Twoim KODEM MIŁOSNYM mówiącym o tym kogo przyciągasz do siebie, kto jest dla Ciebie atrakcyjny, oraz jakie masz w sobie gotowe scenariusze związków.

Problemy w miłości naszych Czytelników

W poprzednich artykułach pisaliśmy o tym, w jaki sposób wzorce miłości i związków wpływają na wybór partnera, jak i na życie. Podaliśmy tam przykłady wypowiedzi osób, których wspólną cechą jest to, że kolejny raz przyciągają niewłaściwych partnerów, czyli takich z którymi trudno stworzyć trwały, zdrowy związek.

Doszłam do wniosku, że chyba wybieram nieodpowiednie osoby z którymi byłam lub jestem teraz w związku. Zawsze byli to kobieciarze, ludzie którzy zdradzają, osoby te nie widzą szczęścia w byciu z jedną osobą, poszukują wrażeń. Ja jestem zaślepiona tkwiąc w takim związku, nie widzę tej osoby obiektywnie.  Mam jakiś obraz miłości, który ciągle okazuje się nie być prawdą

[Arletta]

 

Jeśli masz podobny problem,  to wideo jest dla Ciebie:

Procedura odkrywania wzorców  – warsztat online
“Odkrywanie Wzorców Miłości i Związków”

zamawiam

[Przeniesiesz się na stronę platformy szkoleniowej, gdzie znajduje się
FORMULARZ ZAMÓWIENIA – wypełnij go, opłać kurs w cenie XX zł
i za kilka minut możesz cieszyć się warsztatem!]

 

UWAGA! Zapisy na kurs zostały zakończone!

W tej chwili nie planujemy kursu online, zapraszamy na kurs stacjonarny w Jeleniej Górze 2 grudnia (środa), godz. 17:30-20:30:

Jeśli interesuje Cię jednak kurs online, to prosimy zapisz się na Biuletyn a poinformujemy Cię kiedy otworzymy nową edycję

 

Co to są Wzorce Miłości i Związków

Pierwszym krokiem do rozwiązania przedstawionych problemów jest ROZPOZNANIE wzorców miłości i związków.  Termin „wzorzec” możemy określić innymi terminami, np. mapa miłosna, obraz miłości, kod miłości, program emocjonalny, powtarzający się, nieuświadamiany motyw. Gdybyśmy mieli ułożyć definicję mogłaby brzmieć następująco:

Wzorzec miłości i związków – zespół wyuczonych i powiązanych ze sobą  nawyków myślenia, odczuwania i zachowania się dotyczących relacji romantycznych [TK]

 

Dlaczego wzorce miłości i związków są tak ważne?

Relacje z ludźmi są fundamentem naszego życia. Jak mówił już filozof Arystoteles a po nim psycholog Elliot Aronson, człowiek to istota społeczna – najlepiej rozwijamy się wśród innych. Tymi relacjami steruje taki mechanizm, który my nazywamy wzorcami. On steruje naszymi myślami, emocjami i zachowaniem. I tutaj uważaj – jest bardzo ważny moment, ponieważ – tak jak myślisz, reagujesz, postępujesz, takie masz określone rezultaty w swoim życiu miłosnym!
Zapytaj siebie – jaką masz sytuację w życiu miłosnym?

Psycholog, astrolog Liz Green napisała:

„Cierpienie w miłości” nie jest spowodowane okrutną ręką losu, lecz stanowi naturalną reakcję na nieświadomy wzorzec.

 

Wzorce wpływają na decyzje dotyczące związków, m.in. na wybór partnera, na interakcje partnerów, więc można powiedzieć, że na jakość Twojego życia w obszarze miłości.

Wzorce i przekonania je budujące KONTROLUJĄ Twoje życie i tym samym kreują Twoje doświadczenia miłosne!

 

Kiedy warto odkryć i zmienić wzorce?

  • kiedy nie czujesz satysfakcji w sferze miłości
  • negatywnie myślisz o miłości i związkach
  • tracisz wiarę, że możesz stworzyć udany związek
  • ciągle odtwarzasz pewien klimat w swoich związkach, od którego wolałabyś uciec
  • czujesz się zagubiona w tej sferze, czujesz się w związku z tym jak w PUŁAPCE

I wtedy nie ma innego wyjścia jak przez odkrycie swoich wzorców!

Możesz to zrobić samodzielnie za pomocą naszej instrukcji na wideo, albo skorzystać z naszego warsztatu internetowego JAK ODKRYĆ WZORCE MIŁOŚCI I ZWIĄZKÓW na którym czeka na Ciebie gotowa PROCEDURA – instrukcje wideo i arkusze zadań KROK PO KROKU!

Zapraszamy!

Joanna Stelmach & Tomasz Kurzydłowski

 

By | 2016-10-15T18:43:05+00:00 07.08.2015|Categories: poznanie partnera, psychologia miłości, rozwój osobisty|Tags: , , , , , |0 komentarzy

Spodobał Ci się artykuł? Podaruj go znajomym - niech Miłość się rozprzestrzenia :)

About the Author:

Psycholog i coach. Od nastolatka interesuje się metodami doskonalenia umysłu, samorozwojem i duchowością. Żyje z pasją robiąc to, co lubi - prowadzi szkolenia z zakresu rozwoju osobistego, ćwiczy jogę i wędruje po górach. W szczęśliwym małżeństwie z Joanną Stelmach :)

Dodaj komentarz

avatar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.