Marzenia o miłości …

Zastanawiałaś się czasem, co ma największy wpływ na Twoje samopoczucie? Na to, jak się czujesz w swoim życiu, w swojej skórze? Możesz podać wiele warunków, które muszą być spełnione, abyś czuła się szczęśliwa, ale jest jeden, najważniejszy. Główny. Podstawowy. Kochać i być kochaną.

Czy życie miałoby jakikolwiek głębszy sens gdyby nie było MIŁOŚCI?

Czy zdarzyło Ci się marzyć o mężczyźnie, który zjawi się w Twoim życiu i sprawi, że wreszcie poczujesz się szczęśliwa i spełniona? Czy jesteś romantyczną, wieloletnią poszukiwaczką miłości idealnej, idealnego partnera, który będzie Cię na rękach nosił i w ogóle cały będzie cacy? To wszystko jest możliwe, ale konieczne jest byś wykonała pewien zwrot myślowy w pojmowaniu tej sprawy.

Zobacz w sobie źródło wszystkiego, co masz i co zaznajesz w swoim życiu. Zobacz w sobie przyczynę sprawczą każdego doświadczenia, każdego stanu. Możesz się poczuć szczęśliwa i spełniona – tak! Ale to nie mężczyzna sprawi, ale Ty sama! Mężczyzna może skakać wokół Ciebie, dwoić się i troić, ale jeśli Ty nie będziesz w stanie docenić tego i radować się tym, na nic jego wysiłki, by uczynić Cię szczęśliwą!

Joanna

By |2009-03-14T13:40:00+00:0014.03.2009|Categories: poznanie partnera|0 komentarzy

About the Author:

Psycholog i terapeuta par. Od nastolatka interesuje się metodami doskonalenia umysłu, samorozwojem i duchowością. Żyje z pasją robiąc to, co lubi - prowadzi szkolenia z zakresu rozwoju osobistego, ćwiczy jogę i wędruje po górach. W szczęśliwym małżeństwie z Joanną Stelmach :)
avatar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.