Mężczyźni mile widziani :)

Ela pyta się co z mężczyznami na warsztacie?
„Kochani. Generalnie zaskoczyła mnie jedna rzecz a mianowicie to, że warsztat jest przeznaczony wyłącznie dla kobiet. Gdy czytałam temat „Zakochaj się – Przyciągnij wymarzonego partnera” wnioskowałam, że są to słowa do obu płci. Gdy obejrzałam Pierwszy Zwiastun zobaczyłam słowa: „zakochałaś”, „zmieniłaś” i wtedy zrozumiałam, że jest on kierowany wyłącznie do kobiet. Oczywiście, to Wy pracujecie z ludźmi, Wy otaczacie się w takim środowisku i sami najlepiej wiecie kto potrzebuje tej pomocy (nie wątpię, że jakieś 90% stanowią kobiety, a wśród nich jestem również ja :) ) Ale wydaje mi się, że mężczyźni również mają takie problemy. I myślę, że jeśli nawet tylko jeden Pan miałby wziąć w tym udział i miałoby to odmienić jego życie – to warto zwrócić się również do „płci brzydkiej” :)

Czarek napisał:
„Witam! Czyżbym był rodzynkiem?
Niestety ostatnich kilka lat straciłem na tkwieniu w związku, który całkowicie zrujnował moją psychikę i wiarę w drugiego człowieka. Na Waszą stronę trafiłem przypadkiem szukając w Internecie czegoś na temat uzależnienia od partnera/ki. Bardzo spodobało się i zaciekawiło mnie to co tam znalazłem i przeczytałem, dlatego też z chęcią wezmę udział w tym warsztacie.”

Czy warsztat jest także dla mężczyzn?

Tak, jak najbardziej!
Według przeprowadzonego w tym roku badania, 90% naszych aktywnych Czytelników (brawo Elu za trafność!) to są kobiety. Więc zrozumiałe jest, że docelowo kierujemy teksty i warsztaty właśnie dla Pań. Jednak mężczyźni także skorzystają z tych materiałów. Sprawy miłości, zakochania się, wyboru partnera tak samo dręczą obie płcie.
Jeśli Panu nie przeszkadza, że na wideo mówimy używając rodzaju żeńskiego, to cieszymy się i serdecznie zapraszamy!

Warsztat jest dla kobiet i mężczyzn w każdym wieku!

„Rodzynki” – mężczyźni są mile widziani!

Zapraszam,
Tomasz Kurzydłowski

By |2016-10-15T18:46:04+00:0028.11.2010|Categories: poznanie partnera|0 komentarzy

About the Author:

Psycholog i terapeuta par. Od nastolatka interesuje się metodami doskonalenia umysłu, samorozwojem i duchowością. Żyje z pasją robiąc to, co lubi - prowadzi szkolenia z zakresu rozwoju osobistego, ćwiczy jogę i wędruje po górach. W szczęśliwym małżeństwie z Joanną Stelmach :)
avatar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.