MIŁOŚĆ zainstalowała się!

MIŁOŚĆ.EXE

Klient: – Dzień dobry, czy rozmawiam z Centrum Obsługi Klienta?

Pracownik: – Tak, dzień dobry, w czym mogę pomóc?

– Przeglądam właśnie mój sprzęt i znalazłem system o nazwie MIŁOŚĆ, ale nie działa, czy moglibyście mi z tym pomóc?

– Oczywiście, że tak. Ale ja niestety nie mogę jej zainstalować za Ciebie, musisz to zrobić ty sam, ja Ci mogę jedynie pomoc przez telefon, czy się zgadzasz?

– Tak, mogę spróbować. Nie znam się na tym za bardzo, ale wydaje mi się, że jestem gotowy by ją zainstalować. Od czego mam zacząć?

– Najpierw trzeba otworzyć SERCE. Czy już je znalazłeś?

– Tak, ale w tym momencie otwierają się jakieś inne programy. Nie ma problemu by zainstalować MIŁOŚĆ w tym samym czasie?

– Jakie programy się otwierają?

– Już patrzę… właśnie otwierają się BÓL-Z-PRZESZŁOŚCI.EXE, URAZA.COM i POCZUCIE_NISKIEJ_WARTOŚCI.EXE

– Nie ma żadnego problemu. MIŁOŚĆ automatycznie usunie BÓL- Z-PRZESZŁOŚCI.EXE z obecnego systemu operacyjnego. Prawdopodobnie zachowa go w pamięci stałej, ale nie będzie on miał wpływu na inne programy. MIŁOŚĆ ostatecznie zastąpi program POCZUCIE_NISKIEJ_WARTOŚCI.EXE własnym modułem o nazwie POCZUCIE_WYSOKIEJ_WARTOŚCI.EXE. Jednakże trzeba całkowicie usunąć URAZA.COM gdyż ten program powoduje nieprawidłową instalacje MIŁOŚCI. Czy możesz to zrobić?

– Nie wiem jak.

– Wejdź na START i wybierz WYBACZENIE.COM, otwierając je tyle razy ile trzeba by URAZA.COM została całkowicie usunięta.

– Gotowe. MIŁOŚĆ zaczęła się automatycznie instalować. Czy tak ma być?

– Tak. Wkrótce otrzymasz wiadomość, że MIŁOŚĆ pozostanie aktywna jedynie, gdy SERCE będzie otwarte. Czy masz już tą wiadomość?

– Tak, już ja mam. Czy instalacja jest już zakończona?

– Tak, ale pamiętaj, że masz tylko program podstawowy. Musisz połączyć się z innymi SERCAMI aby otrzymywać aktualizacje.

 

Klawisz na klawiaturze komputerowej z sercem

 

– Oj… pojawiła się informacja o błędzie, co mam teraz zrobić?

– Co jest w niej napisane?

– Błąd 412. Program nieaktywny w komponentach wewnętrznych. Co to oznacza?

– Proszę się nie martwić, to bardzo częsty problem. Oznacza on, że MIŁOŚĆ konfiguruje się, aby zadziałać w SERCACH zewnętrznych, ale nie zadziałała jeszcze w twoim własnym SERCU. To jeden z technicznych problemów tego programu. W prostych słowach oznacza, że musisz kochać swój własny sprzęt zanim będziesz mógł pokochać inne.

– Więc, co mam zrobić?

– Czy możesz wyszukać folder zwany SAMOAKCEPTACJA?

– Tak… już go mam.

– Wspaniale, wyucz się go szybko.

– Dziękuję!

– Nie ma za co. Teraz przekopiuj następujące pliki do folderu MOJE SERCE:

SAMOWYBACZENIE.DOC, SAMOOCENA.TXT, WARTOŚĆ.INF i SAMOREALIZACJA.HTM. System zastąpi każdy problemowy plik i naprawi jakikolwiek uszkodzony program. Upewnij się, że usunąłeś pliki NISKA_SAMOOCENA.EXE i URAZA.COM ze wszystkich folderów a następnie usuń wszystkie pliki robocze i wyczyść kosz, aby nigdy więcej się nie aktywowały.

– Rozumiem. Hej MOJE SERCE napełnia się świetnymi plikami: UŚMIECH.MPG pojawił się na monitorze i wskazuje, że CIEPŁO.COM, POKÓJ.EXE i SZCZĘŚCIE.COM się replikują.

– To wskazuje, że MIŁOŚĆ się zainstalowała i aktywizuje się. Już potrafisz się nią obsługiwać. Jeszcze jedna rzecz…

– Tak?

– MIŁOŚĆ to darmowy software. Upewnij się, żebyś ofiarował go, razem z różnymi jego modułami, wszystkim osobom, które znasz i kochasz. One podzielą się nim z innymi a wtedy powrócą do ciebie bardzo przyjemne aplikacje.

– To właśnie zrobię, bardzo dziękuję za pomoc.

 

Na podstawie „La culpa es de la vaca” (Krowia wina), Jaime Lopera Gutierrez i Martha Ines Bernal Trujillo, Wydawnictwo Intermedio, Bogota, Kolumbia 2002
(z hiszpańskiego przetłumaczyła Patrycja B.)

 

By |2017-03-21T13:12:56+00:0021.03.2017|Categories: książki i filmy, miłość|Tags: , |0 komentarzy

About the Author:

Psycholog i terapeuta par. Od nastolatka interesuje się metodami doskonalenia umysłu, samorozwojem i duchowością. Żyje z pasją robiąc to, co lubi - prowadzi szkolenia z zakresu rozwoju osobistego, ćwiczy jogę i wędruje po górach. W szczęśliwym małżeństwie z Joanną Stelmach :)
avatar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.