Wykład Joe Vitale - Naucz się pozytywnie myśleć by skuteczniej rozwiązywać problemyRazem z Joanną lubimy czytać książki Joe Vitale. Przerobiliśmy także seminaria na DVD prowadzone przez Joe Vitale w 2009 roku, w Polsce.

W Jego wypowiedziach często odnajdujemy coś, co nas inspiruje. Czytamy dużo książek, także z nurtu pozytywnego myślenia, ale Joe ma taki styl pisania, który od razu przyciąga. Aż trudno oderwać się od lektury :)

Np. z książki "Oczekuj cudów!", zaczerpnąłem pomysł na codzienne wyrażanie wdzięczności –  do swojej porannej medytacji dołożyłem piękne zdanie "Jestem ogromnie wdzięczny za ten dzień". Wyrażenie wdzięczności za dzień, za bliskich, za to co jest, pomaga dobrze nastawić się na resztę dnia.

Stosuję także metodę oczyszczania opisaną w książce "Zero ograniczeń". Wymaga ona przestawienia swojego myślenia, z ciągłego rozpamiętywania problemu, przeżywania, na wzięcie za niego odpowiedzialności i natychmiastowe oczyszczenie. Nie będę tutaj opisywał tej techniki, jeśli Cię zainteresowała, to sięgnij po książkę.

I chociaż o podobnych sprawach piszą także inni autorzy, to jednak przekaz Joe Vitale szczególnie trafia do nas.

 

Teraz organizator seminariów przygotował godzinny wykład pt.
 

"Naucz się pozytywnie myśleć
by skuteczniej rozwiązywać problemy"

który przez kilka dni możesz nabyć w promocyjnej cenie tylko 49 zł!

 

 

Zachęcam, bo naprawdę warto posłuchać porad Joe Vitale!
Tomasz Kurzydłowski

 

PS. A tutaj jest wideo, w którym mówię o książkach i seminariach Joe Vitale:
"Zaginiony Sekret Przyciągania Pieniędzy – Joe Vitale"