Naucz się pozytywnie myśleć by skuteczniej rozwiązywać problemy – Joe Vitale

Wykład Joe Vitale - Naucz się pozytywnie myśleć by skuteczniej rozwiązywać problemyRazem z Joanną lubimy czytać książki Joe Vitale. Przerobiliśmy także seminaria na DVD prowadzone przez Joe Vitale w 2009 roku, w Polsce.

W Jego wypowiedziach często odnajdujemy coś, co nas inspiruje. Czytamy dużo książek, także z nurtu pozytywnego myślenia, ale Joe ma taki styl pisania, który od razu przyciąga. Aż trudno oderwać się od lektury :)

Np. z książki "Oczekuj cudów!", zaczerpnąłem pomysł na codzienne wyrażanie wdzięczności –  do swojej porannej medytacji dołożyłem piękne zdanie "Jestem ogromnie wdzięczny za ten dzień". Wyrażenie wdzięczności za dzień, za bliskich, za to co jest, pomaga dobrze nastawić się na resztę dnia.

Stosuję także metodę oczyszczania opisaną w książce "Zero ograniczeń". Wymaga ona przestawienia swojego myślenia, z ciągłego rozpamiętywania problemu, przeżywania, na wzięcie za niego odpowiedzialności i natychmiastowe oczyszczenie. Nie będę tutaj opisywał tej techniki, jeśli Cię zainteresowała, to sięgnij po książkę.

I chociaż o podobnych sprawach piszą także inni autorzy, to jednak przekaz Joe Vitale szczególnie trafia do nas.

 

Teraz organizator seminariów przygotował godzinny wykład pt.
 

"Naucz się pozytywnie myśleć
by skuteczniej rozwiązywać problemy"

który przez kilka dni możesz nabyć w promocyjnej cenie tylko 49 zł!

 

 

Zachęcam, bo naprawdę warto posłuchać porad Joe Vitale!
Tomasz Kurzydłowski

 

PS. A tutaj jest wideo, w którym mówię o książkach i seminariach Joe Vitale:
"Zaginiony Sekret Przyciągania Pieniędzy – Joe Vitale"

 

 

 

About the Author:

Psycholog i terapeuta par. Od nastolatka interesuje się metodami doskonalenia umysłu, samorozwojem i duchowością. Żyje z pasją robiąc to, co lubi - prowadzi szkolenia z zakresu rozwoju osobistego, ćwiczy jogę i wędruje po górach. W szczęśliwym małżeństwie z Joanną Stelmach :)
avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Rita Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Rita
Gość
Rita

Joe Vitale to jeden z moich "guru". Odkąd czytam jego książki stałam się lepszym człowiekiem, zmieniłam sposób myślenia o sobie i innych. Moja przemiana trwała dobre 2 lata, ale warto było. To Joe Vitale otworzył mi oczy.  Na samą myśl o nim poprawia mi się humor i nastawienie do świata. Polecam wszystki gorąco lekturę jego książek- to dawka niespotykanie pozytywnej energii i entuzjazmu.
Pozdrawiam Rita