O więzi z Bogiem (4/5)

Pielęgnuj tę więź i wykorzystuj ją

Niczego już nie musisz się bać skoro wszędzie jest Bóg, który jest miłością. Bóg Ciebie wypełnia i otacza. Czujesz Jego obecność. Kiedy o tym pamiętasz, kiedy pielęgnujesz świadomość jedności z Bogiem, życie staje się dla Ciebie znacznie przyjemniejsze i piękniejsze. Znika wszelki niepokój. Nie rzucasz już sam sobie kłód pod nogi tworząc czarne scenariusze i zamartwiając się. Wykorzystujesz twórczą, boską moc swojego umysłu do bezproblemowego realizowania swoich marzeń, przywoływania licznych, codziennych cudów w Twoim życiu, szczęśliwych zbiegów okoliczności, ułatwień, interesujących możliwości.

Miłość Boga pomaga Ci tworzyć związki pełne miłości

Uwalniając się od strachu, uwalniasz się zarazem od wszelkich uzależnień. Nie szukasz już szczęścia w rzeczach i ludziach, bo odkryłeś pełnię miłości i szczęścia w samym sobie, w kontakcie ze sobą i z Bogiem we własnym wnętrzu. Uczucie samotności raz na zawsze przestaje Ci towarzyszyć i nie jest już głównym powodem wchodzenia w miłosne relacje. Przestajesz też rozpaczliwie, desperacko lgnąć do partnera, pomimo tego, że źle Cię traktuje i nie odczuwasz już satysfakcji ze związku. Jesteś pewny, że Bóg Cię kocha i chce Twojego szczęścia, i z tą świadomością potrafisz szybko kończyć sytuacje, które niosą Ci niepotrzebne cierpienie. Wiesz, że zasługujesz na miłość i szczęśliwy związek ze wspaniałą osobą, co niezawodnie przyciąga ją do Ciebie.

Joanna


By |2009-09-03T15:30:00+00:0003.09.2009|Categories: duchowość|3 komentarze

About the Author:

Psycholog i terapeuta par. Od nastolatka interesuje się metodami doskonalenia umysłu, samorozwojem i duchowością. Żyje z pasją robiąc to, co lubi - prowadzi szkolenia z zakresu rozwoju osobistego, ćwiczy jogę i wędruje po górach. W szczęśliwym małżeństwie z Joanną Stelmach :)
avatar
2 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
Joanna StelmachmariaIntegralny Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Integralny
Gość
Integralny

Naprawdę ciekawe podejście :)

maria
Gość
maria

tak mi dopomóż Panie Boze :) i wzmacniaj moje pww , Po 1/5 części napisałam niejasny komentarz 2 lata temu , dzisiaj  jestem w drodze i zaczynam byc szczęśliwa .Dzieki Joanno za to ,ze jestes :)

Joanna Stelmach
Admin

Bóg na pewno Ci pomoże, Mario!
:-)
Bądź szczęśliwa!