Pełna MOC życia – Jacek Walkiewicz

Chcę zaproponować Ci doskonałą lekturę motywacyjną. Jest to książka Jacka Walkiewicza „Pełna MOC życia”. Znajdziesz w niej wspaniałą inspirację i zachętę do realizowania marzeń. Gorąco polecam!

pelna moc zycia jacek walkiewicz Pełna MOC życia

Co oznacza tytułowa Pełna Moc? Według autora jest to postawa wobec życia, zgodna z zasadą – Wszystko albo Nic:

[…] pełna MOC życia to życie na cały etat, a nie na pół.
Takie życie to pełne przeżywanie, zaangażowanie
i świadome doświadczanie mijającego czasu
i wszystkiego, co w nim robimy”

Dlatego nie osiągniesz wymarzonej zmiany w życiu osobistym, czy zawodowym, jeśli będziesz się starać na „pół gwizdka”.
Wszystko albo nic!

Chcę się podzielić z Tobą jedną z moich życiowych decyzji. Kiedy pracowałem w korporacji (branża telekomunikacyjna), to postanowiłem pójść na studia psychologiczne. Po dwóch miesiącach zorientowałem się, że wracając po pracy o 20-21-wszej, nie dam rady sensownie studiować – ze zrozumieniem, z zaangażowaniem. A jak coś robię z pasją – to chcę to robić na całego! Dlatego zrezygnowałem z psychologii… Ale tylko na chwilę. Po dwóch latach złożyłem wypowiedzenie w pracy i wkrótce byłem wolny! Oczywiście, uważam, że każda wolność ma jednak swoją cenę, ale dzisiaj mogę powiedzieć, że było warto. Trzeba było odważyć się i przygotować odpowiednio zaplecze, aby taka decyzja była też decyzją racjonalną. To była dobra decyzja.
I dzisiaj postąpiłbym tak samo!

Zająłem się działalnością gospodarczą i jeszcze raz poszedłem na studia psychologiczne! Teraz mogłem poświęcić znacznie więcej czasu i prawdziwie zaangażować się w zdobywanie wiedzy i umiejętności.
Wszystko albo nic…

Bardzo ważne są też osoby, które w odpowiednim momencie będą Ciebie wspierały. Ja otrzymywałem takie wsparcie od mojej Żony – Joasi (dziękuję Kochanie!)

 

Pełna MOC odwagi

Jacek Walkiewicz, pisze w swojej książce także o odwadze potrzebnej do realizowania marzeń. A na wideo poniżej wyjaśnia jak to działa. Mówi w nim o wyjściu poza codzienną sferę komfortu. Według Niego zapewnia ona spokojne życie, jednak jest to droga donikąd. Dopiero wyjście poza własną, bezpieczną sferę komfortu umożliwi życie pełną mocą! A dalej jest realizacja marzeń i są cuda:

pelna-moc

 

Zachęcam do obejrzenia wideo z wykładów Jacka Walkiewicza:

Dla przypomnienia – według Jacka Walkiewicza odwaga to:

  • zaufanie do siebie,
  • ryzyko,
  • decyzje,
  • zaangażowanie.

 

Pełna MOC – spis treści

Jeśli zainteresowało Cię to, co ma autor do przekazania, to możesz kupić książkę „Pełna MOC życia” jako e-book i ściągnąć na swój komputer (w formacie pdf), albo kupić książkę drukowaną w księgarni autora (w księgarniach stacjonarnych raczej jej nie znajdziesz).

Oto spis treści, możesz też kliknąć na rozdział o sukcesie i pobrać darmowy fragment:

Pełna MOC życia, Pełna MOC precesji, Pełna MOC wdzięczności, Pełna MOC odwagi, Pełna MOC uważności, Pełna MOC marzeń, Pełna MOC zmian, Pełna MOC decyzji, IKHAKIMA, Pełna MOC inspiracji, Pełna MOC przeszłości, Pełna MOC starszyzny, Pełna MOC intencji, Pełna MOC sukcesu, Pełna MOC w biznesie, Pełna MOC pokory, Pełna MOC osobistego potencjału, Pełna MOC wartości, Pełna MOC przekonań, Pełna MOC celów, Pełna MOC stresu, Pełna MOC zdrowia, Pełna MOC wędrówki, Pełna MOC bliskości, Pełna MOC słów, Pełna MOC cierpliwości, Pełna MOC podróży.

Polecam!

Tomasz Kurzydłowski

 

By |2016-10-15T18:44:05+00:0008.07.2013|Categories: książki i filmy, rozwój osobisty|Tags: , , |8 komentarzy

Spodobał Ci się artykuł? Podaruj go znajomym - niech Miłość się rozprzestrzenia :)

About the Author:

Psycholog i terapeuta par. Od nastolatka interesuje się metodami doskonalenia umysłu, samorozwojem i duchowością. Żyje z pasją robiąc to, co lubi - prowadzi szkolenia z zakresu rozwoju osobistego, ćwiczy jogę i wędruje po górach. W szczęśliwym małżeństwie z Joanną Stelmach :)
avatar
4 Comment threads
4 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
5 Comment authors
JolaTomasz KurzydłowskikagbeAgnieszkaIrena Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Irena
Gość
Irena

bardzo ciekawy i pouczający wykład. dziękuję

Agnieszka
Gość
Agnieszka

Dziękuję za wykład.Chciałabym zrealizować swoje marzenia czy też zamierzenia,ale nie wiem czy wystarczy mi odwagi.Chyba jeszcze nie nauczyłam się żyć ze strachem.Z jednej strony wierzę w siebie z drugiej wątpię.Ciągle towarzyszy mi strach i niepewność.A tak bardzo mi zależy,żeby dokonać w życiu zmiany oraz osiągnąć satysfakcję.

kagbe
Gość

Bardzo ciekawa zapowiedź, być może skusze się na tego E-booka.

Jola
Gość
Jola

Juz wczesniej widzialam ten wywiad, ale bardzo chetnie do niego wracam- szczegolnie do pierwszego o marzeniach i zaufaniu do siebie. Obecnie jestem na dziwnym etapie mojego zycia i chyba potrzebne mi sa wskazowki, ale nie takie na zasadzie- chyba zglupialas, masz prace, masz mieszkanie , samochod- o co ci chodzi? Z materialnego punktu widzenia osiagnelam sukces, ale nic mnie nie cieszy. Czuje sie zupelnie wypalona i straszliwie samotna. Od roku lecze sie z ciezkiej depresji. Wczesniej mialam wiele marzen, pomyslow na zycie, ale obecnie NIC dla mnie nie ma sensu. Czuje sie tak jakby sie moje zycie wlasnie skonczylo a… Czytaj więcej »