Pragnę mieć kogoś kto by mnie kochał i wspierał

„Całe życie jestem sama, nikogo nie miałam i nikogo znaleźć nie potrafię. Nie wiem czy to dlatego, że mam niską samoocenę, czy dlatego, że w siebie nie wierzę, czy może dlatego, że widzę u siebie same wady i jestem strasznie zakompleksiona.
Pragnę mieć kogoś blisko siebie, kto by mnie kochał i wspierał. Ale mam problem, boję się bliskiego kontaktu.
Jestem osobą która ma wiele pytań a nie zna odpowiedzi…
Elżbieta

 

W każdym momencie mamy wpływ na własne życie, co z nim robimy. Można czekać aż… no właśnie – samo przyjdzie? samo przejdzie? coś się samo zmieni?!

 

Na PieknaMilosc.pl propagujemy aktywność, działanie na rzecz własnego dobra. I mamy nadzieję, ze kiedy poprawisz swój byt, to Twoja radość, szczęście, entuzjazm będzie promieniował od Ciebie i udzieli się innym. Zarazisz innych swoją optymistyczną postawą.
W ten sposób krąg dobra będzie się powiększał…

 

Skoro tak ciężko Ci się związać z kimś, to zapraszamy Cię na warsztat „Zakochaj się – przyciągnij wymarzonego partnera„. Będzie tam praca nad sobą, swoimi wzorcami miłosnymi, jak i określenie kogo chciałabyś pokochać. Oczywiście, możesz spróbować poczytać książki, zawsze coś się z nich wyniesie. Ale te warsztaty są wyjątkowe, ponieważ prowadzą Cię krok po kroku do momentu zakochania się. Bardzo wnikliwie omawiają tematykę i pomagają w bardziej świadomym wyborze partnera. Mamy nadzieję, że u osób z takimi problemami jak Twoje, ten warsztat przełamie wewnętrzne blokady. Otworzysz się na zdrową miłość – miłość która nie rani a smakuje jak dojrzały owoc, pełen słodkich chwil!
To jest możliwe!!!

 

Zapraszamy na warsztat!
Joanna & Tomasz
 
 
By | 2017-01-05T09:24:28+00:00 23.11.2010|Categories: poznanie partnera|0 komentarzy

About the Author:

Psycholog i coach. Od nastolatka interesuje się metodami doskonalenia umysłu, samorozwojem i duchowością. Żyje z pasją robiąc to, co lubi - prowadzi szkolenia z zakresu rozwoju osobistego, ćwiczy jogę i wędruje po górach. W szczęśliwym małżeństwie z Joanną Stelmach :)

Dodaj komentarz

avatar