Rozwój osobisty – nie odkładaj na później, działaj teraz!

W tym krótkim wpisie przekażę Ci co warto robić w zakresie samorozwoju, oraz kod rabatowy na największe wydarzenie rozwoju osobistego w Polsce!

Wróciłem ze spotkania z Anthonym Robbinsem (The Way Ahead – Droga Naprzód), światowym liderem rozwoju osobistego, które odbywało się w Poznaniu (20-21.03.2015). Energia była niesamowita, co możesz zobaczyć na krótkich filmikach na koncie facebookowym:
https://www.facebook.com/tomasz.kurzydlowski
https://www.facebook.com/PieknaMilosc

Czy było warto?

Zdecydowanie TAK!

Serce otwiera się kiedy widzisz wokół 7-8 tysięcy uśmiechniętych ludzi!

Pojechałem tam aby się wzmocnić, zainspirować. Ostatnio czułem wyraźny spadek formy fizycznej i psychicznej, oraz zapału do pracy. Rozpoczęte projekty ciąąąąąąągnęęęęęęły się w nieskończoność…

Znasz taki stan?

Jak w takim stanie działać, podejmować decyzje, tworzyć nowe wykłady i szkolenia?!

Nie da się :(

Wiesz, próbowałem różnych rzeczy – biegam, ćwiczę jogę. Ale na poziom energii „pracuje” kilka elementów. Oprócz sportu, to odżywianie, relacje z najbliższymi, realizacja celów, wypoczynek….

Po prostu byłem „wypompowany” i nie mogłem się doczekać seminarium z Robbinsem.

Pojechałem i doświadczyłem wspaniałych przeżyć, także dzięki wystąpieniom polskich trenerów (trzeci dzień).

A od Tonego Robbinsa otrzymałem to, czego oczekiwałem. Poznałem jego technikę porannego energetyzowania się. Teraz ją praktykuję. Pewnie wprowadzę swoje modyfikacje, w końcu to ma służyć mnie, ale idea jest słuszna.

Do tej pory rano medytowałem a potem byłem wyciszony, spokojny i … niechętny do pracy. Teraz dodatkowo stosuję technikę energetyzacji. Jak trochę z nią popracuję i zaadaptuję do swoich potrzeb, to dam znać jak na mnie działa ;)

Ale w sumie miałem pisać o rozwoju osobistym (to był wstęp :)

Chciałem Ci gorąco polecić udział w seminariach, warsztatach, wykładach. I niekoniecznie to musi być Tony Robbins. Teraz nastała u nas moda na rozwój osobisty i trenerów w Polsce jest mnóstwo. Korzystaj!

Nieustanna nauka, poszerzanie i ćwiczenie swoich umiejętności to podstawa Twojego POSTĘPU!
I bliska droga do odczuwania SATYSFAKCJI Z ŻYCIA!

ROZWÓJ OSOBISTY JEST SPOSOBEM NA UDANE ŻYCIE! 

Wydarzenie, jakim było The Way Ahead, wzmocniło mnie w przekonaniu o słuszności moich wartości i celów.
Myślę, że swoim pozytywnym przesłaniem wzmocniło wiele osób, umożliwiło ustanowienie celów i pokazało drogę ich realizacji. Tego uczył sam Tony Robbins!

Pozwól sobie korzystać z takich okazji, kiedy coś wartościowego dzieje się w Polsce! Już niedługo, bo 30 kwietnia, także w Poznaniu odbędzie się kolejne Wielkie Wydarzenie w dziedzinie rozwoju osobistego. Tym razem nie w hali a na stadionie. Ile osób mieści się na stadionie? Kilkadziesiąt tysięcy???

Prelegentami będą m.in. Nick Vujicic, Les Brown, Jakub Bączek, Łukasz Jakubiak oraz człowiek, który organizuje te wspaniałe seminaria – Łukasz Milewski!

Pisałem, już wiele o Nicku Vujicicu, wyjątkowym mówcy motywacyjnym, niesamowicie inspirującej osobie. Nick jest jednym z moich ulubionych autorów. Jadę tam bo chcę Go zobaczyć na żywo, na żywo poczuć Jego energię. Według mnie, Nick wraz z pozostałymi mówcami, stworzy niesamowite spotkanie o motywacji, tolerancji, rozwoju i miłości …….

Nick mówi:

Jeśli żyjesz, masz dar, dar rozwijania się

 

Chcesz zobaczyć Nicka Vujicica na żywo?

Osoby, które były teraz na The Way Ahead otrzymały KOD RABATOWY, którym mogą się dzielić ze swoimi Znajomymi, co też niniejszym czynię!

Proszę, kliknij w poniższy link:
> ŻYCIE BEZ OGRANICZEŃ

Poczytaj sobie na spokojnie opis Wydarzenia, a jak się zdecydujesz to kliknij „Kup Teraz”, wybierz miejsce na stadionie a potem w formularzu zamówienia wpisz kod rabatowy:

thewayahead7

Otrzymasz ZNIŻKĘ 30% od ceny biletu!!!!
Kod jest ważny, z tego co pamiętam, do soboty

Do zobaczenia Poznaniu :)
Tomek

 

By | 2017-01-05T09:21:50+00:00 24.03.2015|Categories: rozwój osobisty|Tags: |0 komentarzy

About the Author:

Psycholog i coach. Od nastolatka interesuje się metodami doskonalenia umysłu, samorozwojem i duchowością. Żyje z pasją robiąc to, co lubi - prowadzi szkolenia z zakresu rozwoju osobistego, ćwiczy jogę i wędruje po górach. W szczęśliwym małżeństwie z Joanną Stelmach :)

Dodaj komentarz

avatar