Jestem zakochana!


“(…) poza tym donoszę głośno i wyraźnie, że JESTEM ZAKOCHANA!!!!!
Tak, tak. I tak, jak od początku wierzyłam, że ta miłość się pojawi i nadejdzie, tak też się stało. Ja na nią sobie ciężko zapracowałam wykonując wiele działań (czary-mary moje tajemnicze …) i jest!!!

Ale to na dodatek jest MIŁOŚĆ z WZAJEMNOŚCIĄ!!! Bo można trafić też na taką bez wzajemności, prawda?

Znam go od 15-tu lat. I choć wtedy kontakt mieliśmy bardzo skromny, to jak się okazało pamiętał mnie na tyle dokładnie, że po tych 15 tu latach nagle zadzwonił…

Zadzwonił, gdy ja byłam już ABSOLUTNIE na tą miłość gotowa. Gdy już poprzedni związek zakończyłam, trochę wbrew sobie, ale w imię właśnie przyszłości, z rozsądku zakończyłam go…

Potem było wiele działań. Afirmacje, wizualizacje, buddyjskie modlitwy, zamówienie do wszechświata spisane na kartce z cechami charakteru przyszłego ukochanego…. tabliczki z tajemniczym znakiem ‘MIŁOŚĆ’ przywiezione z Chin. No, po prostu cuda na kiju! Ale zadziałało. To wszystko razem zadziałało.

Ale przede wszystkim najważniejsza była moja głęboka, niewzruszona wiara, że MIŁOŚĆ JEST TUŻ, TUŻ. Trzeba tylko poczekać.
I czekając byłam szczęśliwa, bardzo. Bo wiedziałam, że nadchodzi.

Nasza koleżanka przesłała nam ten pełen optymizmu list. Chciałbym wrócić Twoją uwagę na kilka elementów Jej zachowania:

1) wiara, że pozna mężczyznę

2) działania, które umożliwiały KONCENTRACJĘ na temacie

3) GOTOWOŚĆ na MIŁOŚĆ !!!

 
To wspaniale, że zebrała się w sobie, zakończyła związek, który nie był dla Niej dobry, zmobilizowała się do działania. Wykonała bardzo dużo pracy nad sobą i było warto!

Podczas warsztatu “Zakochaj się – przyciągnij wymarzonego partnera” prowadzimy Cię krok po kroku do momentu aż Ty POCZUJESZ i radośnie krzykniesz:

Jestem gotowa na Miłość!

Tomasz

By |2017-01-05T09:24:27+00:0003.11.2010|Categories: poznanie partnera|0 komentarzy

About the Author:

Psycholog i terapeuta par. Od nastolatka interesuje się metodami doskonalenia umysłu, samorozwojem i duchowością. Żyje z pasją robiąc to, co lubi - prowadzi szkolenia z zakresu rozwoju osobistego, ćwiczy jogę i wędruje po górach. W szczęśliwym małżeństwie z Joanną Stelmach :)
avatar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.