KONKURS ŚWIĄTECZNY !

Ogłaszamy konkurs na najciekawszy komentarz do artykułu !!!


Wybierz sobie dowolny artykuł, który Cię zainteresował i pod nim umieść swój komentarz. Twój wpis musi być sensowny i na temat. Może być krótki. Dla nas liczyć się będzie jego treść.

Nagrodą jest książka – Boba Mandela “Co dwa serca, to nie jedno”. Jest to inspirująca lektura dla osób pragnących żyć w szczęśliwym i zdrowym związku. My sami nieustannie korzystamy z tej książki!

Czas trwania konkursu: 03.12 – 28.12.2008
Ogłoszenie zwycięzcy będzie po Świetach, 29 grudnia

Nie ma limitu komentarzy J
Ważne aby był Twój podpis pod tym co napiszesz. Może być Twoje prawdziwe imię lub nick (pseudonim). Komentarze bez takiego podpisu nie biorą udziału w konkursie – po prostu nie będziemy wiedzieli jak to ogłosić na serwisie (a jak się podpiszesz to podamy np. “Tomek K. komentarz z dnia 04.12.2008”)

Życzymy powodzenia!
Joanna & Tomasz

P.S. Nowe komentarze mozna sledzić za pomocą widzetu znajdującego się w pasku po prawej stronie.

By | 2016-10-15T18:47:19+00:00 04.12.2008|Categories: wydarzenia|2 komentarze

About the Author:

Psycholog i coach. Od nastolatka interesuje się metodami doskonalenia umysłu, samorozwojem i duchowością. Żyje z pasją robiąc to, co lubi - prowadzi szkolenia z zakresu rozwoju osobistego, ćwiczy jogę i wędruje po górach. W szczęśliwym małżeństwie z Joanną Stelmach :)
Anonymous
Gość

Wspaniała nagroda. Czy może być lepszy prezent pod choinkę niż owocna lektura, dzięki której najtrudniejsze i najpiękniejsze z uczuć stanie się choć troszkę łatwiejsze, nie tracąc przy tym na wartości…? Nie wydaje mi się.

Basia

Tomasz Kurzydłowski
Gość
Tomasz Kurzydłowski

Zgadzam się z Basią i zachęcam do pisania komentarzy :)

Czy jest artykuł który Cię zainteresował? Moze jednocześnie skłonił do refleksji?
Podziel się nią z innymi :)

Pozdrawiam serdecznie
Tomek