Otrzymujemy od Was wiele zapytań dotyczących głównie miłości i bolesnych przeżyć związkowych. Jedne pytania zadajecie osobiście, podczas wizyt w gabinecie psychologicznym w Jeleniej Górze, inne przesyłacie e-mailem. Część z nich opisujemy i prezentujemy w serwisie PieknaMilosc.pl, tak aby jak najwięcej osób potrzebujących pomocy mogło skorzystać z profesjonalnych wskazówek. Wasze dane osobowe, które przy okazji podajecie, są bezpieczne, zgodne z Polityką Prywatności, a w naszych przykładach pomijamy treści umożliwiające identyfikację osoby.

Oczywiście forma prezentacji na Pięknej Miłości w postaci artykułu ma swoje ograniczenia, ponieważ nie ma bliższej relacji, dialogu. Jednak nasze odpowiedzi piszemy w taki sposób aby jak najwięcej osób mogło skorzystać ze wskazówek i na pewno są tym pierwszym krokiem pomagającym w podstawowym zorientowaniu się w temacie. Na pełną, płatną konsultację zapraszamy do gabinetu, lub poprzez Internet (za pomocą Skype).

 

Nasz serwis nieustanie rozwija się, coraz więcej osób zapisuje się na bezpłatny Biuletyn Piękna Miłość, dzięki któremu są na bieżąco z nowościami na stronie, mają dostęp do darmowych plików związanych z tematyką serwisu, jak też z informacjami o kursach i warsztatach w Jeleniej Górze i online – w Internecie.

Jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś(-aś), to zapisz się na Biuletyn :)

Zapraszamy Cię do wspólnej, wspaniałej przygody jaką jest nieustanny Rozwój Osobisty.

Serdecznie pozdrawiamy,
Joanna & Tomasz

Asia i Tomek w 2008 roku

Asia i Tomek w 2008 roku