Psycholog w Jeleniej Górze – Joanna Stelmach

Chcesz wiedzieć, czym się zajmuję na co dzień w ramach mojej praktyki psychologicznej?

Doradzam parom przechodzącym trudne chwile w związku – takim, które chcą nauczyć się pokojowego pokonywania istniejących problemów i konfliktów, dowiedzieć się jak odnowić i dbać o łączącą partnerów więź.

Udzielam porad i wsparcia osobom przeżywającym rozstanie z bliską osobą i boleśnie odczuwającym samotność, pragnącym stworzyć nowy, szczęśliwszy związek.

Doradzam osobom znajdującym się w kryzysowych momentach życiowych, na rozstajach dróg, po traumatycznych przeżyciach. Pomagam im odkryć siebie na nowo, odzyskać siły wewnętrzne, wiarę w siebie, sens doświadczanych wydarzeń i w czekającą ich przyszłość.

Doradzam rodzicom zmartwionym zachowaniem ich pociech, pragnącym odzyskać i wzmocnić łączącą ich z dziećmi więź i wpływ na ich zachowanie.

Osobom smutnym, nerwowym, gniewnym, zazdrosnym, zestresowanym pokazuję jak kontrolować swoje myśli i emocje, by niepokojące ich objawy ustąpiły; uczę radzenia sobie z problemami.

Udzielam też wsparcia osobom, które chcą się rozwijać, samorealizować, po prostu – szczęśliwie żyć.


Praktyczne porady będę udzielała także Tobie, za pośrednictwem tej strony, dzieląc się moimi doświadczeniami, propozycjami pracy nad danym problemem. Na pewno znajdziesz coś dla siebie – bo tak naprawdę jako ludzie niewiele różnimy się od siebie. Gnębią nas podobne trudności, cierpimy w podobnych okolicznościach. Możemy więc czerpać mądrość z doświadczeń innych, uczyć się i zmieniać dzięki nim.

Zapraszam Cię do wspólnego rozwoju! J

 

JoAnna

P.S. Więcej informacji na temat mojej praktyki psychologa znajdziesz na stronie Integracji

By |2016-10-15T18:47:36+00:0024.07.2008|Categories: wydarzenia|0 komentarzy

About the Author:

Psycholog i terapeuta par. Od nastolatka interesuje się metodami doskonalenia umysłu, samorozwojem i duchowością. Żyje z pasją robiąc to, co lubi - prowadzi szkolenia z zakresu rozwoju osobistego, ćwiczy jogę i wędruje po górach. W szczęśliwym małżeństwie z Joanną Stelmach :)