Zwycięzcą w konkursie na najciekawszy komentarz jest …

Uwaga, uwaga !

Uroczyście ogłaszamy, że zwycięzcą w konkursie na najciekawszy wpis-komentarz
i zdobywcą nagrody w postaci książki Boba Mandela jest


katrin

za komentarz zamieszczony w dniu 21 grudnia do artykułu
O miłości do siebie” (12.04.2008)

G r a t u l u j e m y !!!

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za wartościowe komentarze!!!
Joanna & Tomasz

P.S. katrin – prosimy Cię o pełne dane adresowe do wysyłki nagrody
na skrzynkę e-mail

By | 2016-10-15T18:47:16+00:00 30.12.2008|Categories: wydarzenia|2 komentarze

About the Author:

Psycholog i coach. Od nastolatka interesuje się metodami doskonalenia umysłu, samorozwojem i duchowością. Żyje z pasją robiąc to, co lubi - prowadzi szkolenia z zakresu rozwoju osobistego, ćwiczy jogę i wędruje po górach. W szczęśliwym małżeństwie z Joanną Stelmach :)
katrin
Gość
Boze, jak się cieszę!!!!:-)) Dziekuję Wam Joasiu i Tomku, dziekuje wszystkim piszącym, dziekuje sobie, dziekuję wydarzeniom w moim zyciu, dziekuje wewnetrznej sile przetrwania, dziekuję własnej wierze odzyskiwanej zawsze na krawędzi, choc te krawedzie oddalaja sie ode mnie!…dziekuję afirmacjom pisanym przez łzy, dziekuje książkom, zaschniętym słonecznikom w wazonie…jadalnym kasztanom…dziękuję opatrzności Ducha święgo, któremu powierzałam wszystko, gdy już nie miałam siły…dziekują zaschnietemu liściowi z początków października, który przeżył za wycieraczką dwie myjnie;-))…dziękuję madytacjom, oddechowi, dziekuję swojejmu wspanałemu wnetrzu, które potrafiłam wypełnić swiatłem złotej energii, dziekuję Ci zycie, za każdą lekcję, która z pozoru zła zawsze daje coś do poprawienia i w rezultacie,… Czytaj więcej »
katrin
Gość

Moi Drodzy:-)Dostałam już książkę, jest wspaniala, wiele o niej wczesniej slyszalam i bardzo chcialam ją w koncu przeczytać. To bedzie kolejny etap rozwoju MNIE, wiem o tym, zeby tylko jeszcze psychika dopisywala, ale z kazdym dniem jest lepiej, w koncu wyskocze z tej “terapii”, ale jeszcze nie teraz. Bardzo, bardzo Wam dziekuje:)Z miloscią, Katrin